Rewanż w Gdańsku

liga
17/11/2017

Po wysokim zwycięstwie z Mad Dogs Sopot w Toruniu hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego jadą na rewanż do Gdańska. Czeka ich ciężkie spotkanie.

Sobotni pojedynek w hali „Olivia” z pewnością będzie wyglądał inaczej niż ten sprzed tygodnia. Przypomnijmy, że na Tor-torze bydgoszczanie wygrali aż 14:4. Warto jednak pamiętać, że jeszcze w połowie meczu to goście prowadzili 4:1. Do Torunia przywieźli jednak bardzo okrojony skład i nie wytrzymali kondycyjnie trudów spotkania. W sobotę w Gdańsku z pewnością dysponować będą dłuższą ławką, co pozwoli im utrzymać odpowiednie tempo przez pełne 60 minut. Bydgoszczanie natomiast nad morze udają się w niemal niezmienionym składzie. Aby myśleć o korzystnym wyniku muszą jednak od początku zagrać uważnie, tak aby nie powtórzył się scenariusz z Torunia. O odrabianie strat może być bowiem dużo trudniej niż w pierwszym meczu tych zespołów. Dodatkową motywacją dla graczy BKS będzie z pewnością możliwość wyprzedzenia w tabeli Warsaw Capitals i wskoczenia (w przypadku wygranej) na fotel lidera. Czy tak się stanie? Przekonamy się w sobotę (18 listopada). Początek meczu w hali „Olivia” o godz. 15:30.