Aktualności

liga

Lider pokonany!

W meczu na szczycie grupy północnej II ligi Budowlany Klub Sportowy pokonał na wyjeździe Łódzki Klub Hokejowy 7:3. Dzięki temu bydgoszczanie zrównali się punktami z łodzianami, którzy jednak wciąż zajmują pozycję lidera. Obie drużyny do końca sezonu zasadniczego rozegrają jeszcze 2 mecze. BKS dwukrotnie zagra w Bydgoszczy (17 lutego z Warsaw Capitals oraz 3 marca

Czytaj więcej …


liga

W Gdańsku lepsi gospodarze

Po emocjonującym i wyrównanym meczu hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego przegrali w Gdańsku z drugą drużyną Stoczniowca 5:6. Tym samym zakończyli drugą rundę rozgrywek. Do końca sezonu zasadniczego pozostały im jeszcze 3 mecze (dwa w Bydgoszczy i jeden w Łodzi).


liga

Porażka z ŁKH

W meczu na szczycie grupy północnej II ligi hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego ulegli na Torbydzie drużynie Łódzkiego Klubu Hokejowego 1:4. Tym samym łodzianie utrzymali pierwsze miejsce w tabeli. 


liga

Kolejne 3 punkty!

Hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego wygrali kolejny mecz na Torbydzie. Tym razem pokonali Warsaw Capitals 9:5. Kluczowa dla losów spotkania okazała się druga tercja wygrana przez bydgoszczan aż 6:0, a graczem meczu został Arkadiusz Marmurowicz – strzelec 5 bramek. W końcowych fragmentach spotkania nie zabrakło również pojedynków pięściarskich.


liga

Stoczniowiec pokonany

Hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego w pierwszym w tym sezonie ligowym meczu na Torbydzie pokonali Stoczniowca II Gdańsk 3:1. Mecz był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie bydgoszczan przesądziła świetna postawa bramkarza BKS Igora Tomczyka.


Cichy 2

Porażka w Łodzi

Nie udało się hokeistom Budowlanego Klubu Sportowego zdobyć punktów w Łodzi. Mecz, który był hołdem dla zmarłego niedawno zawodnika BKS Kamila Cichewicza zakończył się zwycięstwem ŁKH 6:2.