Aktualności

17198495_1872222619689733_1212234983_n

Młodzi hokeiści zagrali w Łodzi

W Łodzi sezon 2016/2017 zakończyli najmłodsi hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego. Bydgoszczanie wzięli udział w turnieju minihokeja, w którym zmierzyli się z gospodarzami i dwiema drużynami z Warszawy.


liga

Porażka w Warszawie

Mimo ambitnej postawy nie udało się hokeistom Budowlanego Klubu Sportowego sprawić niespodzianki i wygrać w Warszawie. Nie bez znaczenia była jednak postawa sędziów półfinałowego spotkania.


liga

Powalczyć w stolicy

Rywalizacja o finał grupy północnej II ligi przenosi się do Warszawy. Aby pozostać w grze hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego muszą pokonać Capitals Warszawa.


liga

Zdecydowała druga tercja

Półfinałowa rywalizacja w grupie północnej II ligi nie zaczęła się szczęśliwie dla hokeistów BKS. Bydgoszczanie przegrali bowiem pierwszy mecz z Capitals Warszawa 6:10.


DSC02768

Młody BKS walczył w Fordonie

Kolejny organizowany przez Budowlany Klub Sportowy turniej minihokeja za nami. Na fordońskim lodowisku obok gospodarzy rywalizowały również drużyny z Gdańska, Poznania i Malborka.


DSC02768

Hokejowa sobota!

Mnóstwo emocji czeka w najbliższą sobotę wszystkich sympatyków bydgoskiego hokeja. Seniorzy rozegrają pierwszy półfinałowy mecz z Capitals Warszawa, a najmłodsi zawodnicy BKS zaprezentują swoje umiejętności w turnieju minihokeja na lodowisku w Fordonie.