Aktualności

liga

BKS liderem!

Hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego po raz drugi w tym sezonie pokonali  Mad Dogs Sopot. Tym razem wygrali w Gdańsku 6:5 i objęli fotel lidera grupy północnej II ligi.


liga

Rewanż w Gdańsku

Po wysokim zwycięstwie z Mad Dogs Sopot w Toruniu hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego jadą na rewanż do Gdańska. Czeka ich ciężkie spotkanie.


Puchar PGE

Młodzież zagrała o Puchar PGE

W sobotę (11 listopada) drużyna żaka młodszego Budowlanego Klubu Sportowego wystąpiła w rozgrywanym w Toruniu eliminacyjnym turnieju o Puchar PGE. Niestety tym razem nasi młodzi hokeiści musieli uznać wyższość gospodarzy i rówieśników z Poznania.


liga

Mad Dogs Sopot rozgromieni

Grad bramek obejrzeli w sobotni wieczór kibice, którzy zjawili się na lodowisku w Toruniu. W kolejnym meczu w ramach grupy północnej II Ligi hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego wygrali z Mad Dogs Sopot 14:4.


liga

Pora na „wściekłe psy”

Po dwóch pojedynkach z Warsaw Capitals hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego o ligowe punkty powalczą z kolejnym rywalem. Tym razem do Torunia przyjeżdża ekipa Mad Dogs Sopot.


liga

Porażka w Warszawie

Pierwszej porażki w sezonie 2017/2018 doznali hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego. Na Torwarze ulegli Warsaw Capitals 2:8.