Porażka na koniec rundy

IMG_0433
16/12/2015

Nie pomogły wzmocnienia z gdańskiego Stoczniowca. BKS Bydgoszcz przegrał na zakończenie I rundy sezonu 2015/2016. Tym razem lepsi od bydgoszczan okazali się hokeiści Mad Dogs Sopot.

Sopocianie, którzy w swoim składzie mają wielu zawodników z ligową przeszłością, od początku do końca mieli mecz pod kontrolą. Marzenia zawodników BKS o równorzędnej walce prysły już w I tercji, która zakończyła się zwycięstwem Mad Dogs 5:0. Najlepsza, w wykonaniu bydgoszczan, była II tercja, która zakończyła się bezbramkowym wynikiem. W ostatniej jednak inicjatywę odzyskali gospodarze i ostatecznie cały mecz wygrali 10:1. Hokeiści BKS różnicę w poziomie sportowym próbowali niwelować determinacją, walką i ostrą grą. Na gospodarzy było to jednak za mało.

I rundę rozgrywek BKS zakończył z bilansem 2 zwycięstw i 4 porażek. Obecnie zajmuje 5 miejsce w tabeli, jednak rywale mają jeszcze mecze do rozegrania. II runda rozgrywana będzie już w 2016 r. O jej terminarzu będziemy jeszcze informować.