Sponsoring

125ŻÓŁWIE PIŁA-BKS

Szanowni Państwo,

mając na celu odbudowę hokeja na lodzie w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z sekcją hokeja na lodzie Budowlanego Klubu Sportowego. Wierzymy, że wspólny wysiłek przyniesie obopólne korzyści, będzie służyć promocji Państwa firmy oraz pozwoli na zrealizowanie naszych sportowych celów. Pragniemy przedstawić Państwu korzyści jakie płyną ze współpracy z nami. Oto dlaczego warto na nas postawić.

Dlaczego sport?
W dobie ciągłej walki o miejsce na rynku w każdej branży najważniejsze staje się zaistnienie w świadomości potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Tu z pomocą przychodzi marketing sportowy jako jedno z najefektywniejszych narzędzi kreowania zainteresowania marką. Wiadomo o tym nie od dziś, dlatego z tego sposobu reklamy korzystają największe koncerny na świecie. Co ważniejsze jednak tego typu promocja równie skuteczna jest w przypadku firm chcących zaistnieć na rynku lokalnym. Dzięki reklamie prowadzonej poprzez sport można zainteresować swoim produktem lub usługą rzesze osób. Sport budzi ogromne emocje, których przeżywanie jest naturalną potrzebą człowieka. Związanie tych emocji z konkretną marką może dać bardzo dobre efekty.

Dlaczego hokej na lodzie?
Oczywiście nie każda dyscyplina sportu budzi takie same zainteresowanie u kibiców. Najpopularniejsze są rzecz jasna sporty drużynowe. Hokej na lodzie jest jednym z nich. Dyscyplina ta jest atrakcyjna dla kibiców z wielu powodów. Jest to najszybsza gra zespołowa, w której akcja w kilka sekund przenosi się spod jednej bramki pod drugą. Sprawia to, że w spotkaniach hokejowych pada zazwyczaj dużo bramek, a kibice emocjonują się meczem przez cały czas jego trwania. Pojedynki hokejowe charakteryzują się też ogromną zaciętością, co podoba się publiczności. Od zawodników dyscyplina ta wymaga siły, techniki i inteligencji. Wszystko to sprawia, że miliony osób na całym świecie interesują się rozgrywkami hokejowymi na różnym szczeblu. W Polsce też nie brakuje pasjonatów tej dyscypliny sportu.

Dlaczego Budowlany Klub Sportowy?
Nawiązując do bogatych tradycji hokeja na lodzie w Bydgoszczy grupa byłych hokeistów oraz pasjonatów tej dyscypliny sportu postanowiła zrobić historyczny krok i przywrócić miasto nad Brdą na hokejową mapę Polski. W tym celu podjęta została współpraca z Budowlanym Klubem Sportowym, członkiem CWZS Zawisza. Klub istniej od 1956 roku i dzięki wychowaniu wielu reprezentantów Polski na Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy czy Igrzyska Olimpijskie ma w środowisku sportowym wyrobioną markę. BKS uczestniczył też w pisaniu historii hokeja na lodzie w Bydgoszczy. Przez 6 sezonów (w latach 1978-1984) bydgoska drużyna występowała pod szyldem BKS, a w jej składzie występowało wielu wybitnych zawodników. Nowa sekcja w swojej działalności chce nawiązać do tych udanych dla bydgoskiego hokeja czasów.

Jej cele już na początku drogi zostały jasno określone. Od sezonu 2014/2015 drużyna pod szyldem BKS występuje w rozgrywkach II Ligi Hokeja na Lodzie. Tym samym Bydgoszcz po 14-letniej przerwie ponownie ma swoją drużynę w oficjalnych rozgrywkach pod auspicjami Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Ponadto sekcja prowadzi szkolenie młodzieży.

Propozycja sponsoringu
Aby móc realizować nasze krótko i długoterminowe plany potrzebne jest nam wsparcie finansowe. Dlatego zwracamy się z prośbą o rozważenie podjęcia współpracy z sekcją hokeja na lodzie BKS. W zamian za pomoc oferujemy promocję Państwa firmy przy użyciu wszystkich możliwych kanałów marketingu sportowego. Nazwa Państwa firmy może się znaleźć w nazwie drużyny występujące w rozgrywkach II Ligi Hokeja na Lodzie przez co obecna będzie w ogólnopolskich i lokalnych mediach. Logo Państwa firmy może zostać umieszczone na strojach naszej drużyny, dzięki czemu pojawiać się będzie w licznych relacjach zdjęciowych i filmowych z naszych meczów. Oferujemy Państwu również promocję na naszej stronie internetowej oraz za pomocą profili na portalach społecznościowych.

Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i sportowi bydgoskiemu. Jesteśmy także otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące innych form promocji. Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza zamieszczonego poniżej lub w inny dowolny sposób.

RAZEM ODBUDUJMY HOKEJ W BYDGOSZCZY !!!

Sponsorzy

stalwitok

logo do internetu

krivpol

 

sp