Powalczyć w stolicy

liga
10/03/2017

Rywalizacja o finał grupy północnej II ligi przenosi się do Warszawy. Aby pozostać w grze hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego muszą pokonać Capitals Warszawa.

W najważniejszych meczach sezonu wystąpi drużyna, która w półfinale wygra dwukrotnie. W uprzywilejowanej sytuacji są gospodarze sobotniego starcia. W pierwszym meczu w Toruniu warszawianie wygrali bowiem 10:6. Kluczowa dla losów spotkania była II tercja przegrana przez BKS 1:5. Nie bez znaczenia była też duża liczba minut spędzonych na ławce kar przez bydgoszczan.

W grodzie nad Brdą nie załamują jednak rąk i deklarują walkę o zwycięstwo. BKS nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania. Poza tym bydgoszczanie nie raz pokazali już, że są w stanie podjąć walkę z faworyzowanymi drużynami.

Jeżeli BKS wróci z Warszawy z tarczą o awansie do finału zdecyduje pojedynek nr 3 rozgrywany ponownie w stolicy. Najpierw jednak trzeba sprawić niespodziankę już w sobotę (11 marca). Początek meczu o godz. 13.