Pora na „wściekłe psy”

liga
11/11/2017

Po dwóch pojedynkach z Warsaw Capitals hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego o ligowe punkty powalczą z kolejnym rywalem. Tym razem do Torunia przyjeżdża ekipa Mad Dogs Sopot.

Przypomnijmy, że bydgoszczanie zgromadzili do tej pory 2 punkty. Na inaugurację sezonu pokonali w Toruniu Warsaw Capitals 6:5 (po dogrywce). W rewanżu natomiast musieli uznać wyższość hokeistów ze stolicy (2:8). Sobotni przeciwnicy BKS zagrali dotąd jedno spotkanie. Podobnie jak bydgoszczanie przegrali w Warszawie i póki co pozostają bez punktów. Z pewnością w Toruniu będą chcieli to zmienić.

Drużyna Mad Dogs Sopot ma swoich szeregach dobrze wyszkolonych i doświadczonych zawodników takich, jak bracia Bartłomiej i Adam Wróblowie, którzy zawsze sprawiają przeciwnikom wiele kłopotów. Bydgoszczan czeka zatem trudne zadanie. Jak zwykle jednak do meczu przystąpią w bojowych nastrojach i z wiarą w zwycięstwo. W sobotnim meczu będą też dysponować dłuższą ławką rezerwowych niż w Warszawie, co również powinno mieć znaczenie dla końcowego wyniku.

Mecz odbędzie się 11 listopada (sobota) na lodowisku w Toruniu. Początek godz. 19:15. Wstęp wolny. Zapraszamy!