Mecz o fotel lidera

liga
05/01/2018

W sobotę (6 stycznia) kolejny mecz w grupie północnej II ligi rozegrają hokeiści Budowlanego Klubu Sportowego. Tym razem w Toruniu zmierzą się z Warsaw Capitals. Stawką pojedynku będzie pierwsze miejsce w tabeli.

Po czterech kolejkach liderem są bydgoszczanie, którzy zgromadzili 8 punktów. Oczko mniej mają sobotni rywale drużyny znad Brdy. W sobotę należy zatem spodziewać się zaciętego pojedynku. Obie ekipy w tym sezonie grały ze sobą dwukrotnie. W pierwszym meczu rozgrywanym w Toruniu po dogrywce zwyciężyli bydgoszczanie 6:5. W rewanżu w Warszawie natomiast lepsi okazali się hokeiści ze stolicy, którzy wygrali 8:2. Wszystkich, którzy chcą przekonać się na własne oczy jak będzie tym razem zapraszamy w sobotę do Torunia. Początek spotkania o godz. 19:15.

A tych, którzy czekają na powrót ligowego hokeja do Bydgoszczy zapraszamy w niedzielę (14 stycznia) na spotkanie z Mad Dogs Sopot, które rozegrane zostanie na nowo powstałym lodowisku Torbyd. Więcej informacji na temat tego wydarzenia już niebawem na naszej stronie i profilu facebookowym.