Porażka w Łodzi

Cichy 2
29/10/2018

Nie udało się hokeistom Budowlanego Klubu Sportowego zdobyć punktów w Łodzi. Mecz, który był hołdem dla zmarłego niedawno zawodnika BKS Kamila Cichewicza zakończył się zwycięstwem ŁKH 6:2.

Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy poświęconej „Cichemu”. Bydgoszczanom w boksie natomiast towarzyszyła meczowa koszulka Kamila. Hokeiści BKS, niesieni tą niezwykłą motywacją, mecz zaczęli bardzo dobrze. Po pierwszej tercji prowadzili bowiem 2:1, a bramki dla bydgoszczan zdobyli Łukasz Korzestański (asysty Jakub Rafiński i Marcin Konieczka) i Michał Wieczorek. Niestety w kolejnych tercjach krążki wpadały już tylko do bydgoskiej bramki. Determinacji i woli walki nie brakowało jednak żadnej z drużyn, o czym świadczy czas, który spędzili na ławce kar zawodnicy obu ekip. Ostatecznie łodzianie zwyciężyli 6:2.