Sponsoring

125ŻÓŁWIE PIŁA-BKS

Szanowni Państwo,

mając na celu odbudowę hokeja na lodzie w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy do współpracy z sekcją hokejową Budowlanego Klubu Sportowego. Wierzymy, że wspólny wysiłek przyniesie obopólne korzyści, będzie służyć promocji Państwa firmy oraz pozwoli na realizację naszych sportowych celów.

Bydgoszcz ma bogate hokejowe tradycje. Przez dziesiątki lat drużyny występujące pod różnymi szyldami były chlubą miasta. Bydgoszczanie zaś tłumnie odwiedzali Torbyd, który stał się wręcz kultowym miejscem. W nawiązaniu do tych tradycji w 2014 r. przy Budowlanym Klubie Sportowym powstała sekcja hokeja na lodzie. Klub istnieje od 1956 r. i dzięki wychowaniu wielu reprezentantów Polski na Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy w różnych dyscyplinach ma w środowisku sportowym wyrobioną markę. Od sezonu 2014/2015 drużyna pod szyldem BKS występuje w oficjalnych rozgrywkach Polskiego Związku Hokeja na Lodzie na poziomie II ligi. Od 2018 r. natomiast swoje mecze rozgrywa w Bydgoszczy. Powrót hokeja do miasta nad Brdą pokazał jak wielu bydgoszczan tęskniło za tą dyscypliną sportu. Mecze BKS cieszą się bowiem bardzo dużym zainteresowaniem kibiców i lokalnych mediów.

Odbudowa pozycji hokeja na sportowej mapie Bydgoszczy to jednak zadanie, które wymaga finansowego wsparcia. W zamian za pomoc oferujemy promocję Państwa firmy przy użyciu wszystkich możliwych kanałów marketingu sportowego. Nazwa Państwa firmy może się znaleźć w nazwie drużyny, przez co obecna będzie w ogólnopolskich i lokalnych mediach. Logo Państwa firmy może zostać umieszczone na strojach, dzięki czemu pojawiać się będzie w relacjach zdjęciowych i filmowych z meczów BKS. Oferujemy Państwu również promocję na naszej stronie internetowej oraz za pomocą portali społecznościowych.

Żywimy nadzieję, że niniejsza oferta znajdzie uznanie w Państwa oczach oraz miejsce wśród celów marketingowych Państwa firmy, a ewentualna współpraca przyniesie wymierne korzyści zarówno Państwu, jak i bydgoskiemu hokejowi. Jesteśmy także otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące innych form promocji. 

RAZEM ODBUDUJMY HOKEJ W BYDGOSZCZY !!!