Bramkarze: Paweł Rzepiński, Mikołaj Modrzyński.
Obrońcy: Artur Bielicki, Krzysztof Betka, Marcin Kowalski, Łukasz Rzepiński, Mateusz Andryszak, Krzysztof Watola.
Napastnicy: Andrzej Mateja, Szymon Kiliński, Remigiusz Tomczyk, Paweł Eliasz, Marcin Kapelski, Wojciech Boiński, Maciej Jankiewicz.

Trener: Remigiusz Tomczyk
Kierownik drużyny: Wojciech Wengler.

Ćwierćfinałowy mecz BKS Bydgoszcz z Hockey Club Poznań miał bardzo wyrównany przebieg i dostarczył kibicom wielu emocji. W pierwszej tercji poznanianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie, jednak gracze BKS za każdym razem doprowadzali do remisu. W drugiej to bydgoszczanie objęli prowadzenie, a zaraz potem je podwyższyli. Drużyna HC Poznań zdołała jednak wyrównać. Końcówka tej części gry to aż 3 bramki dla BKS i prowadzenie 7:4. Trzecia tercja miała dramatyczny przebieg. Najpierw padł gol dla ekipy ze stolicy Wielkopolski, a następnie prowadzenie podwyższyli bydgoszczanie. Wygrywając trzema bramkami i grając przez dwie minuty 5 na 3 BKS nie zdołał powiększyć swojej przewagi. Wtedy grę poznanian na swoje barki wziął Tomasz Proszkiewicz. Dzięki jego akcjom poznanianie zdołali strzelić aż 3 bramki i doprowadzić do dogrywki. W niej ponownie błysnął Proszkiewcz, który bramką na 9:8 zapewnił ekipie HC Poznań zwycięstwo.