2:2 Szymon Kiliński (Maciej Niedzielski)
3:2 Paweł Mateja (Snorri Sigurbjornsson)
4:2 Michał Woźnica (Piotr Tabisz, Snorri Sigurbjornsson)

Bramkarze: Paweł Rzepiński, Mikołaj Modrzyński.
Obrońcy: Artur Bielicki, Krzysztof Betka, Remigiusz Tomczyk, Łukasz Rzepiński.
Napastnicy: Andrzej Mateja, Szymon Kiliński, Maciej Niedzielski, Przemysław Kłobukowski, Aleksander Chybowski, Paweł Eliasz, Mateusz Andryszak, Krzysztof Watola, Marcin Kapelski, Wojciech Boiński.

Kierownik drużyny: Wojciech Wengler.

Mecz miał wyrównany przebieg, a o jego losach zadecydowały końcówka II i początek III tercji. Po pierwszej części spotkania był remis 1:1. W drugiej wynik wciąż utrzymywał się „na styku”, jednak wydaję się, że bramka na 3:2 strzelona w ostatnich sekundach tercji przez drużynę PTH była kluczowa dla losów spotkania. Nie bez znaczenia była również duża liczba minut spędzonych na ławce kar przez zawodników obu drużyny. Na początku III tercji ekipa ze stolicy Wielkopolski szybko strzeliła 2 bramki czym przesądziła o porażce bydgoszczan. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:3.